Lubogoszcz - baza Szkoleniowo - wypoczynkowa

Lubogoszcz - baza Szkoleniowo - wypoczynkowa

Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy zaprasza szkoły i inne placówki oświatowe do korzytania z naszej Bazy Szkoleniowo - Wypoczynkowej "Lubogoszcz" w Kasince Małej (woj. małopolskie), która położona jest wśród gór i lasów Beskidu Wyspowego na wysokości 600 mnpm.

"Lubogoszcz" zapewnia uczniom i ich opiekunom wyjątkowo zdrowe i urozmaicone warunki czynnego wypoczynku, a jako placówka resortu oświaty również możliwość realizacji celów pedagogicznych oraz stosunkowo niewysokie koszty pobytu.

Położenie naszej Bazy w Beskidzie Wyspowym (średnia wysokość gór 800 - 1100 mnpm) oraz bliskość Beskidu Sądeckiego i Gorców - pozwala organizować różnorodne wycieczki i dostosowane do zainteresowań, wieku i kondycji, piesze, z dojazdem autobusem lub pociągiem, krótsze i całodniowe. Zatrudniony tu nauczyciel-instruktor d/s turystyki udziela (nieodpłatnie) opiekunom i młodzieży pomocy zwłaszcza w zakresie bezpiecznej turytyki, edukacji ekologicznej i zdrowotnej (informacja, przewodnictwo, prelekcje, pokazy sprzętu, dyskusje, i inne) oraz w sprawach opiekuńczo-wychowawczych.

wstecz   dalej